top of page

Grupo La Libreta de Lola

Público·50 miembros

Hekim Oyunları - Çeşitli Hastalıklara Karşı Mücadele Edin


Doktor oyunları ile hastanede uygulanan tedavi yöntemlerini kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde öğreniyorsunuz. Her uygulamayı bir simülasyon gibi kullanarak hastalıklar ve tedavi yöntemleri hakkında geniş bilgi sahibi oluyorsunuz. Gerçek hayatta hekimlerin yaptığı işlemleri sitemiz sayesinde internet ortamında birebir gerçekleştiriyorsunuz. İnsan ve hayvan vücudunun değişik bölgelerini muayene edip ameliyat yapıyorsunuz. Kategorimizdeki tüm uygulamalar her yaştan ziyaretçimiz için uygundur.
hekim oyunlarıÇocuklar bu eğlenceli ve öğretici seri sayesinde tıp konusunda daha doğru bilgiye ulaşıyorlar. Hemen hemen her uygulamada yapacağınız işlemler size adım adım anlatılıyor. Bu adımları düzgün bir şekilde takip ederek doktor oyunları oynayın. Gerçek hayatta bir doktor olmak isteyen çocuklar kategorimizde bulunan uygulamalar sayesinde mesleğin tüm inceliklerini öğrenebilir.


Doktor Oyunları kategorimiz aslından oldukça yeni ve harika oyunların bulunduğu heyecanın tavan yaptığı bir kategoridir. Ameliyat oyunları olarak yola çıktığımız ve sonrasından ise doktor hastane gibi farklı alt kategorileri bölmüş olduğumuz oyunların hepsi bu kategori de yer alıyordur. Artık sizlerde yep yeni hazırlanmış olan doktor oyunları ile birlikte aksiyon ve yetenek dolu dakikalara başlayın. Eğlence için sizlerde hemen oyunlardan istediklerinize start verip sonrasından ise istediğiniz tarzda ki oyunu seçin. Bunu kategoride yer alan oyunlarımızın hepsi özenle ve dikkat seçilmiştir. Tabi ki şu konuda sizlerde hemen uyaralım aslında oyu başlarken de uyarıyoruz ama her uyarıda ayrı bir fayda vardır. Şimdi arkadaşlar hangi kategori olursa olsun asla bunları evde yada arkadaşlarının üzerinde denemeye kalkışmayın tamamen yapılması güç ve hayal ürünüdür. Bu yüzden sevgili oyun sever arkadaşlar sizlerde oyunlarımızı sade vakit geçirten ve aynı zamanda ise sizleri eğlendiren kültür yükleyen oyun şeklinde bakın. Asla ve asla bu oyunlarımız denemeye kalkışmayın. Arkadaşlar sizlere aslına bakarsanız basit birde öneride bulunmak istiyorum. Burada yani kategoride ki oyunlardan hangisi olursa olsun oynarken kendinizi geliştirin ve genel kültür olarak ne öğrenebiliriz diye bakın olaya. Şimdi artık sizlerde bu kategoride ki oyunlardan istediklerinizi seçerek oynama keyfine başlayın. en güzel ve keyifli dakikaları geçireceğiniz Oyunlar Skor sizlere kaliteli hmtl5 tabanlı harika görsellerden oluşan oyunları sunaya devam ediyor. Yeni geçmiş olduğumuz bu taban il kaliteli oyunları oynamak artık daha kolaydır. Sizlerde istediğiniz ve beğendiğiniz bir oyunu seçerek hemen oynamaya başlayın.


Karmaşık işlemlere katılın ve yeteneklerinizi test eden bu doktor oyunları insanların hayatlarını kurtarın. Klasik dişten beyin ameliyatına kadar ne tür ameliyat yapmak istediğinizi keşfedin. İnsanların hayatlarını kurtarmak ve hastaları tarafından takdir ve saygı duyulan bir doktor olmak için oyun talimatları adım adım, puan kazanmak ve başka bir seviyeye geçmek. Gelecekteki bir doktor için kıyafet seçmek ister misiniz? Bir röportajda yer alırsanız uygun giyinmek yardımcı oyunlarımızı deneyin. Size gelen hastalara iyi bakın ve onlara sadece hijyen değil, aynı zamanda ameliyat sonrası tedavinin ne kadar önemli olduğunu gösterin.


İnsan vücudunun gizemlerini öğrenmek ister misin? Doktor olmayı hayal ediyor musun? Eniyioyunlar.com tarafından sağlanan doktor oyunları ile tıp dünyasında ilk adımları atabilirsin. Ofisine gelecek hastaları nasıl tedavi edeceğini öğren ve bir doktorun insanların hayatlarını kurtarmak için sahip olduğu araçları keşfet.


Hekim oyunları oyna


Hekim oyunları ücretsiz


Hekim oyunları indir


Hekim oyunları Poki


Hekim oyunları Rekor Oyun


Hekim oyunları Azeri Net


Hekim oyunları çevrimiçi


Hekim oyunları cep telefonu


Hekim oyunları tablet


Hekim oyunları diş hekimi


Hekim oyunları ameliyat


Hekim oyunları hastane


Hekim oyunları simülasyon


Hekim oyunları yönetim


Hekim oyunları kız


Hekim oyunları futbol


Hekim oyunları iki kişilik


Hekim oyunları araba


Hekim oyunları korkunç


Hekim oyunları yemek


Hekim oyunları yarış


Hekim oyunları gizli nesne


Hekim oyunları çöp adam


Hekim oyunları .io


Hekim oyunları araba yarışı


Hekim oyunları makyaj


Hekim oyunları makeover


Hekim oyunları süper kahraman


Hekim oyunları macera


Hekim oyunları doktor hero


Hekim oyunları feets doctor urgent care


Hekim oyunları become a dentist


Hekim oyunları hospital stories doctor soccer


Hekim oyunları hospital stories doctor rugby


Hekim oyunları become a nurse


Hekim oyunları become an ear doctor


Hekim oyunları doctor teeth 2


Hekim oyunları funny dentist surgery


Hekim oyunları funny bone surgery


Hekim oyunları tıp merkezi


Hekim oyunları eczacılık yapma


Hekim oyunları bebek bakma


Hekim oyunları dental damage


Hekim oyunları diş doktoru 2


  • Yardımınıza ihtiyacı olan insanlar veya hayvanlar için iyileşme yolunun sorunsuz ve komplikasyonsuz olması için çeşitli ameliyatlar hakkında bilgi edin. Hemen Eniyioyunlar.com'da oynayın ve tıbbın gizemlerini çözün ve bir gün siz de hayat kurtarabilirsin!İşte en popüler sonuçlar doktor oyunları: FNAF: Night at the Dentist

  • Healing Rush

  • Doc Darling Bone Surgery

  • Doc Darling Santa Surgery

  • My Cute Pet Care

  • TikTok Diva Dentist Adventures

  • Plushie Doctor

  • My Hospital Adventure

  • Fruit Doctor

  • Beauty's Thumb EmergencyAcerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page